יום ש', כ’ באייר תשע”ט
דף הבית הצהרון שלנו חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
פרוטוקול ישיבות הנהגת הורים
איך מודדים שטח?? לימודי המתמטיקה התחדשו והפכו למעוררי חשיבה.תלמידי כיתות ב מדדו שטחים באמצעות גזירת שטח כף היד והאצבעות והשוואת שטחים בין כף היד שלהם לחבריהם.
קרא עוד...
שיעור אמנות מחמם ביום קר שכזה.. הילדים הכינו מטריושקה שהם עיצבו בעצמם. ממשיכים לגלות יצירתיות בתלמידים. תודה לשימרית שלנו על הובלת הילדים המקסימים!
קרא עוד...
הכנסו לראות כמה כיף בבית הקפה שלנו, מרגש לראות את כל ההורים והילדים בסלפי משותף, מנצלים את הזמן הניתן להם לחשיבה על האתגרים והכוחות למחצית הבאה
קרא עוד...
לצפייה בתוצר מדהים של תלמידי כיתות ו במציאות רבודה בנושא יצחק נבון ומורשתו.סרקו את התמונות באמצעות אפליקציית ZAPPAR ותראו את המיומנויות, הידע והמסרים שבחרו התלמידים להציג.
קרא עוד...
מסורת של שנים..גם כשאנחנו 700 תלמידים- שולחן חג מתוק וטעים!תקיעה בשופר, עוגות דבש, דובשניות וכמובן תפוח בדבש.. כל סימני החג הגיעו לבית החינוך נאחל לכולנו שנה נהדרת עשירה בדברים טובים.תודה לרכזות החברתיות ולהורים המתנדבים .. היה נעים וטעים.
קרא עוד...
מדע ויצירה
סדנת פסיפס - כיתות ה'
כיתות ו' משאירים חותם
קרא עוד...
קרא עוד...
יצחק נבון אמר: " מי שאומר "לרדת אל העם" אינו יודע מה הוא סח.. אין דבר מרומם יותר מאשר המפגש עם העם" יציאה מהכיתה לצעדה שכונתית מקנה חשיבות רבה לערכי הסובלנות והכבוד. תודה לכל ההורים על שיתוף הפעולה!
קרא עוד...
בית הנשיא חידש את שעריו ונתן את הזכות להקרא: האחד שער פרס והשני שער נבון. בטקס מרגש הופיעו נציגי זמר נבון שלנו, נקבעה המזוזה והוסר הלוט. הילדים סיכמו ואמרו: " כל הזמן אנחנו מגלים כמה כיף ללמוד בבית החינוך של נבון"
קרא עוד...
קרא עוד...
תרגיל למידה מרחוק בחירום מיועד להיכרות והתנסות של התלמידים עם תכנים לימודיים מתוקשבים ולניהול שיח עם המורה במרחב הלמידה הכיתתי שבאתר בית הספר.
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין בין התאריכים 4-9 בפברואר 2018, ויתמקד בעידוד תלמידים, מורים והורים לגלות מעורבות ואמפתיה כלפי חבריהם ברשת וזאת תוך חיזוק נורמות התנהגות ראויות ברשת והעלאת המודעות למצבים מורכבים המתעוררים בה
קרא עוד...
נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ הדיגיטליות 2018 ללא עלות לתלמידי ד'-ו'
קרא עוד...
לקראת הקיץ אנו מציעים לילדכם את חוברות התרגול הדיגיטליות של "עת הדעת" לחופש הגדול *הכניסה היא דרך הזדהות משרד החינוך עם שם המשתמש והסיסמה שילדכם קיבל בתחילת שנת תשע"ח
קרא עוד...
קרא עוד...
ידיעון חודשי
תקשורת שוטפת להורים
היועצת כותבת
המיוחד אצלנו
פרויקט הקשר הרב דורי
למידה בשעת חירום
גלישה בטוחה
עולים לכיתה א'
בתי ספר של הקיץ
מפתח הלב
זהירות בדרכים
"מצעד של ספרים" בבית החינוך